Problémy při návratu z Technické akadémie (KA3 Stínování (shadowing))

Problémy při návratu z Technické akadémie

Po pěti dnech úspěšně realizovaného stínování (shadowingu) na Technické akadémii ve Spišské Nové Vsi se přiblížil čas návratu domů, do Čáslavi.

Odjezd jsme naplánovali na sobotní ráno. Vše bylo připraveno, zavazadla naložena, osádka v autě, jen nastartovat a odjet. Vloudila se však chybička! Zapůjčený automobil si umanul, že nepojede. Všechny kontrolky na panelu a displeji jen blikaly a odmítaly komunikovat. Nezbývalo, než se telefonem obrátit na českou asistenční službu, která zkontaktovala svého slovenského partnera, ten následně zajistil servisního technika, který zanedlouho přijel, závadu prověřil a úspěšně odstranil.

My jsme tak s mírným zpožděním odjeli z hostitelského slovenského města, abychom mohli v pondělí opět radostně nastoupit do naší milované „mateřské“ školy v Čáslavi.

Chtěli bychom tímto poděkovat za zajištění asistenční služby, které pro nás zprostředkovala společnost INPRO Čáslav, s.r.o., od které jsme měli automobil zapůjčený.