Projektový den a třída OA3

Za uplakaného pondělního rána jsme  se v počtu 12 statečných sešly ve škole na první části projektového dne s názvem „Den středoškolákem“.

Podepsaly jsme prezenční listinu a rozdělily se do pracovních týmů. Naším úkolem bylo vytvořit a následně odzkoušet sadu soutěžních úkolů na Den středoškolákem, který škola pořádá pro žáky základních škol v podzimních měsících. Navrhovaly jsme úkoly z finanční gramotnosti, písemné a elektronické komunikace, anglického jazyka, chemie, zeměpisu a bonusově navíc i z biologie a literatury. Všechna zadání i s řešením a bodovým ohodnocením jsme po pilotáži odevzdaly paní třídní v elektronické i listinné podobě. Ve středu 29. června 2016 proběhne v aule od 10 hodin vyhodnocení projektového dne. Jak asi dopadneme?