Fiktivní firmy spustily své obchodování v pátek 15. 12. 2017 na Nové scéně Dusíkova divadla v Čáslavi

Fiktivní firmy spustily své obchodování v pátek 15. 12. 2017 na Nové scéně Dusíkova divadla v Čáslavi

Fiktivní firmy spustily své obchodování v pátek 15. 12. 2017 na Nové scéně Dusíkova divadla v Čáslavi

V 9:00 byl Veletrh zahájen úvodním slovem generálního ředitele Kondor a.s. a pak následovaly prezentace jednotlivých fiktivních firem. V letošním roce bylo 5 firem z prezenční a 2 firmy z kombinované formy studia.

Jednatelé a zaměstnanci prezentovali své výrobky a služby. Návštěvníci si mohli zakoupit ze širokého portfolia výrobků za příznivé ceny.

Každý návštěvník u vchodu obdržel poukázku s částkou 100 000 Fiktivních korun, za které mohl nakupovat u jednotlivých společností. Poté jednotlivá obchodní oddělení zapisovala své příjmy a vedla evidenci prodaných výrobků a služeb.

Letošní účast zákazníků byla pro všechny překvapující, ale nikoho z nás nezaskočila. Počet byl přes 350 osob. Spolupráce a týmový duch ve firmách udržel chladné hlavy i firmám s nízkým počtem společníků. Někteří zákazníci byli tak nadšeni, že byli schopni utratit všechny své finance u jediné firmy.

V rámci příprav na Veletrh Fiktivních firem studenti uplatnili získané vědomosti a zkušenosti z několika předmětů, jako například management, marketing či ekonomiku v podniku.

Perfektní připravenost a zapálenost studentů se odrazila v navržení prodejních stánků a profesionálním vystupování. Zhostili se dočasných rolí a vše svědčilo o poctivé a dlouhodobé přípravě na akci, která studentům nabídla nové poznatky a zkušenosti využitelné v dalším praktickém životě. Dokázali skloubit osobní čas s časem potřebným pro přípravu a práci.

Obchodní oddělení firem byly velmi spokojeny s průběhem veletrhu, jelikož utržily nemalé finanční prostředky. Veletrhu se zúčastnily firmy: Aktivní Stáří s. r. o., Beton Dekor s. r. o., BKP Bijou s. r. o., Crazy Catering s. r. o., Game Over s. r. o., Namydli se s. r. o. a Psí ráj s. r. o.

Jménem Kondoru a. s. bych chtěl poděkovat všem firmám a jejich společníkům za kolegiální přístup a spolupráci a zároveň Všem popřát příjemné prožití vánočních svátků v kruhu rodinném a šťastný nový rok 2018.

 

Lukáš Šaroun, ředitel firmy Kondor, a.s.

Novinky

21.12.2017

Velký bratr Tě sleduje!

Divadelní představení na motivy knihy G. Orwella je určené žákům všech tříd SPŠ a OA Čáslav. Představení se bude konat v pondělí 29. ledna 2018 od 11:00 hod v Dusíkově divadle Čáslav. 

21.09.2017

Pololetní prázdniny

Pátek 2. 2. 2018 - pololetní prázdniny.

Změny rozvrhu

01.09.2016

Viz horní okraj stránky - rozvrh.

Nejčtenější

01.12.2017
Prázdniny a státní svátky ve školním roce 2017/...
celý článek
09.01.2018
Kritéria přijímacího řízení pro SPŠ a OA Čáslav...
celý článek

Média

31.08.2016