Další zprávy ze studijního pobytu na Slovensku

Včera 1. 6. 2017 jsme se celý den pohybovali v lokalitě Slovenský ráj. Start byl na Čingově. Přes Tomašovský výhled a část Prielomu Hornádu jsme vyšplhali na Kláštorisko.

Po krátké pauze na regeneraci a občerstvení jsme se opět vrátili na Čingov k autobusu. Část studentů trochu odbočila z trasy, ale vše dopadlo podle předpokladů - dobře. Celkově jsme šlapali asi 7 hodin. Díky tomu opět svalová hmota horních končetin narostla. Celý výlet provázelo krásné počasí s nádhernými výhledy na masiv Vysokých Tater.

Tak proběhl ve stručnosti včerejší podařený den u partnerů ze Spišské Nové Vsi. Dnes nás čeká plavba na pltích. Má být "horúco", tak to opětovně vypadá na pohodový den.