Den otevřených dveří na VOŠ, SPŠ a OA Čáslav

V sobotu 5. listopadu 2016 se uskutečnil Den otevřených dveří pro zájemce o studium na naší škole.

Zájemce čekal komentovaný program, kde se dozvěděli informace o studiu na střední škole a o studijních oborech:

23-41-M/01  Strojírenství

zaměření:        mechatronika, stavba a provoz automobilů, slévárenství, informační systémy

78-42-M/01  Technické lyceum

zaměření:        průmyslový design

63-41-M/02  Obchodní akademie

zaměření:        účetnictví a finance, logistika

78-42-M/02  Ekonomické lyceum

Návštěvníci si dále prohlédli výukové prostory školy (učebny klasické i odborné), knihovnu, domov mládeže, školní jídelnu a další.

Ve školní jídelně měli možnost pohovořit se zástupci podniků, kteří poskytovali informace o možnostech zaměstnání v jejich podniku, případně poskytnutí stipendia pro studenty školy.

Děkujeme všem podnikům za účast na akci školy.

Dále děkujeme všem zaměstnancům a studentům školy, kteří se podíleli na hladkém průběhu tohoto dne.

Tisková zpráva na webu firmy DAKO-CZ, a.s.: http://www.dako-cz.cz/podporujeme-vos-sps-a-oa-caslav