"Den středoškolákem" pro žáky ZŠ

Ve středu 30. listopadu 2016 se ve škole konal interaktivní program pro žáky ZŠ "Den středoškolákem".

Žáci základních škol realizovali krátké worshopy v odborných učebnách. Soutěžní a zábavnou formou žáci plnili úkoly z oblastí finanční gramotnosti, psaní na klávesnici, angličtiny, chemie, ateliér designu, CADu, CNC, kovárny a mechatroniky.

Akci připravili učitelé odborných i všeobecně-vzdělávacích předmětů se svými studenty, kteří vypomáhali v jednotlivých učebnách nebo prováděli žáky po budově školy (studenti OA3).

Program "Den středoškolákem" proběhl na výbornou. Zúčastnilo se ho cca 130 žáků z 5ti základních škol. Vítězné týmy obdrželi dárky od firem, se kterými škola spolupracuje. Každý účastník dostal pamětní list a sladkou odměnu.

Velké poděkování patří všem, co se na akci podíleli.

Info také na kutnohorsky.denik.cz: