Exkurze do Zbraslavic

Dne 7. 6. se naše třída OA1 a EL1 s paní učitelkou Havelkovou a Jaňákovou sešla ve Zbraslavicích v kempu. V 11 hodin už jsme byli všichni nastoupení a šli jsme se ubytovat, pro většinu to znamenalo postavit si stany.

Po dobrém obědě jsme se vydali po památkách přímo do města Zbraslavic. Podívali jsme se na židovský hřbitov, kostel sv. Vavřince, sochy Jana Nepomuckého a Panny Marie, zámek v rekonstrukci i s vlastním popravištěm, zámecký pivovar. Při dlouhé kulturní procházce se nám povedlo najít i 2 kešky. Po návratu do kempu jsme měli osobní volno. Před večeří jsme se sešli a hráli jsme nohejbal, do kterého se s obrovským nadšením zapojila i pí Havelková. K večeři jsme si opékali buřty, poté jsme seděli u táboráku, zpívali jsme a hráli různé hry.

Druhý den, po noci spojené s "bojovkou",  jsme celé dopoledne hráli hry. Po obědě se balilo a skládaly se stany. Kolem 14-15 hodiny už si nás odváželi rodiče zpět domů.

EL1 Karolína Kunášková

Maturitní ples studentů tříd S4 a OA4

Maturitní ples studentů tříd S4 a OA4 se uskuteční v pátek 19. ledna 2018 od 19:00 hod. v hotelu Grand Čáslav.

Cena: 200,- stání, 240,- Kč sezení