Maturitní ples tříd OA4 a S4

Maturitní ples třídy OA4 a S4 se konal v pátek 17. února 2017 ve velkém sále Hotelu Grand Čáslav od 19. hod.

V úvodu přivítal návštěvníky maturitního plesu průvodce celého večera režisér a moderátor Jakub Kohák. Pak již následovalo tradiční předtančení, slavnostní šerpování a přípitek na zdar závěrečného klání - maturitní zkoušky. Ples probíhal v příjemné atmosféře, plné veselí a slziček dojatých rodičů i budoucích maturantů. K tanci a poslechu hrála skupina JEL-BAND.

Fotogalerie na svoboda.info regionální zpravodajství: http://www.svoboda.info/galerie/plesy/foto_maturitni-ples-studentu-caslavske-prumyslovky-moderoval-reziser-a-herec-jakub-kohak-30186/