Poslední zpráva ze Slovenska

Dnešní den 2. června 2017 jsme strávili na řece Dunajci, kterou jsme zdolávali na pltích. Počasí nám opět přálo, takže zase jsme si to užívali.

Vzhledem k naší velké skupině jsme se rozdělili na tři skupiny, abychom nepřetížili místní plavidla. Plavba probíhala více jak hodinu. Zpáteční cestu jsme absolvovali pěšky po břehu.

Týden uběhl jako voda. Zítra ráno po snídani nakládáme a vyrážíme zpět. Moc se nám nechce, ale povinnosti volají. Žáci si týden užili. Příští výměnný pobyt ve Spišské nové Vsi se již týká jejich následovníků.