Poslední zvonění tříd S4 a OA4

V pátek 28. dubna 2017 jsme se loučili s třídami čtvrtých ročníků – Strojírenství a Obchodní akademie.

Třída S4 se rozloučila se školou typickým veselým rejem před budovou školy již od časného rána, a vytvářela veselé obrazce na tvářích přicházejících studentů a zaměstnanců školy.

Třída OA4 připravila pro své koledy z OA3 pasování na budoucí studenty posledního ročníku.

Na závěr této studentské taškařice nám už jenom zbývá popřát studentům mnoho štěstí při vykonání maturitní zkoušky. Držíme všem palce!

Info také na regionálním zpravodajství svoboda.info: http://www.svoboda.info/galerie/vsedni-zivot/foto_caslavsti-maturanti-se-loucili-se-skolnimi-lavicemi-poslednim-zvonenim/