Přednáška zaměstnanců Centra rozvoje podnikání (CEROP) Kolín

Přednáška zaměstnanců Centra rozvoje podnikání (CEROP) Kolín

Přednáška zaměstnanců Centra rozvoje podnikání (CEROP) Kolín

Dne 17. února 2016 proběhla přednáška Centra rozvoje podnikání Kolín, která byla určena pro žáky 4. ročníků střední školy a  pro studenty 3. ročníku VOŠ.

 

Prezentaci vedla slečna Tereza Pošíková, studentka 3. ročníku VOŠ, SPŠ a OA Čáslav, která v této organizaci vykonávala svoji pětiměsíční odbornou praxi. Další informace podala paní Bc. Miroslava Nová, projektová manažerka CEROP Kolín.

 

CEROP Kolín je příspěvková organizace, která byla založena městem Kolín v roce 2014. Účelem byla podpora podnikatelských aktivit mladých inovačních firem, revitalizace a vhodné využití nemovité kulturní památky – kolínského zámku. Zahájila projekt „Podnikatelský inkubátor“, který je vhodný pro začínající mladé podnikatele, inovativní IT firmy a firmy orientované na produkci spojenou se špičkovým výzkumem a vývojem. Podporuje vznik sítí mezi podnikateli a vysokými i středními školami, výzkumnými a jinými podniky. Všem zájemcům, kteří splňují podmínky projektu, CEROP nabízí pronájem vybavených prostor, poradenské služby, pronájem sálů i hodinových kanceláří, možnost uvedení firmy v podnikatelském inkubátoru.

Žáci a studenti si rozšířili své znalosti o pojem podnikatelský inkubátor.

Novinky

21.12.2017

Velký bratr Tě sleduje!

Divadelní představení na motivy knihy G. Orwella je určené žákům všech tříd SPŠ a OA Čáslav. Představení se bude konat v pondělí 29. ledna 2018 od 11:00 hod v Dusíkově divadle Čáslav. 

21.09.2017

Pololetní prázdniny

Pátek 2. 2. 2018 - pololetní prázdniny.