Prezentuj své nápady a probojuj se až do finále!

Prezentuj své nápady a probojuj se až do finále!

Prezentuj své nápady a probojuj se až do finále!

Prezentiáda je příležitost, která se neodkládá! Chcete si zkusit vyjádřit svůj názor a přednést ho před odbornou porotou? Všem ukázat své schopnosti, nebo se naopak něčemu přiučit? Pak je tato soutěž v prezentačních dovednostech právě pro vás!

Stačí sestavit dvou až tříčlenný tým, přihlásit se a vytvořit v Prezi nebo PowerPointu prezentaci na zadaná témata. Kromě toho jsou pro vás připravené i workshopy, které vám pomohou se ještě zdokonalit. Nabídku workshopů a další potřebné informace k účasti najdete na webových stránkách Prezentiády.

Studenti tříd OA3, OA2 a S2 se 14. 2. 2017 zúčastnili workshopu na Gymnáziu nad Štolou Praha 7, kde se bude konat krajské kolo Prezentiády. Dozvěděli se pravidla hodnocení prezentací a vyslechli přednášku o tvorbě prezentací. Plnili několik úkolů, které se zabývali myšlenkovými mapami, tvorbou prezentace i samotným výstupem. 

Studenti vytvoří 2 týmy, které se zúčastní nejprve nominálního kola a při úspěchu kola krajského. Budeme jim držet pěsti, aby jim vše vyšlo. 

Novinky

21.12.2017

Velký bratr Tě sleduje!

Divadelní představení na motivy knihy G. Orwella je určené žákům všech tříd SPŠ a OA Čáslav. Představení se bude konat v pondělí 29. ledna 2018 od 11:00 hod v Dusíkově divadle Čáslav. 

21.09.2017

Pololetní prázdniny

Pátek 2. 2. 2018 - pololetní prázdniny.