Projektový den třídy S2 - Sportovní den v Čáslavi

V pátek dne 23. 6. 2017 se uskutečnila první část projektového dne. Tato akce se konala od 8:00 do 11:30 v areálech sportovního hřiště u Městského úřadu a ve Vodrantech

Studenti třídy S2 měli za úkol naplánovat sportovní den pro žáky 1. až 4. tříd základních škol. Nejdříve třída vyrazila k městskému úřadu, kde připravovali sporty vybíjenou, florbal a basketball. Pak odešli do Vodrant, kde proběhla příprava fotbalu, volejbalu, atletických sportů, hodu granátem a skoku do dálky. Studenti byli rozděleni do skupin po čtyřech a každá ze skupin kompletně zodpovídala za jeden ze sportů. Všechny sporty byly upraveny a zjednodušeny na zvládnutelnou obtížnost pro děti ve věku 6-10 let. Zbývající studenti, kteří konkrétní sport neorganizovali, nahradili při soutěžích děti ze ZŠ. Cílem bylo připravit a odzkoušet organizaci a průběh sportovního dne pro případnou realizaci v budoucnosti.