První den našich ekonomů a ekonomek

První den středoškolského studia třída OA1/EL1 zahájila v rekreačním areálu Zbýšov na adaptačním kurzu. Kurz byl zahájen v pondělí 4. 9. 2017 v 16:00 hod. ve společenské místnosti. Do školních lavic zasednou tito studenti prvně až ve čtvrtek 7. 9. 2017.

Seznamovací akci zahájila paní Mgr. Michaela Jaňáková, poté svou třídu přivítala zastupující třídní vyučující Mgr. Ivana Domácí a také ředitelka školy. Při prvním oťukávání panovala velmi příjemná a uvolněná nálada. Představili se jak studenti (5 chlapců a 13 dívek), tak také realizátoři volnočasových aktivit z Mladého Free Time, tak také studenti z vyšších ročníků SŠ, kteří budou vypomáhat s programem.

Žáci se mohou těšit na zajímavé akce v lese, na louce, na hřišti i ve společenské místnosti. Přejeme všem zbýšovským příjemné počasí babího léta a třídě OA1/EL1 úspěšné studium ekonomických disciplín.