Recitační soutěž – pozvánka

Tímto srdečně zveme všechny zájemce z řad studentů o recitační soutěž a prezentaci své vlastní umělecké tvorby.

V úterý dne 7. 2. 2017 1. a 2. vyučovací hodinu se uskuteční recitační soutěž v učitelském klubu školy. Soutěž je určena studentům střední školy.

První částí soutěže je reprodukce cizího či vlastního textu s postupem do oblastního kola přehlídky Ten verš si tiše říkám … v Kutné Hoře dne 28. 2. 2017, který je součástí celostátní přehlídky Wolkerova Prostějova.

Druhou částí soutěže je přehlídka vlastní tvorby, a to v oblastech: literární, hudební, výtvarné, fotografické a další. Žáci pohovoří o své vlastní tvorbě, a předvedou ukázku.

Žáci mohou soutěžit v jedné nebo v obou částech. Účastníci soutěže budou uvolněni z výuky.

Případní zájemci se mohou přihlásit u svého vyučujícího českého jazyka: Mgr. I. Domácí a Mgr. R. Rambouska.

Děkujeme za účast a přejeme hodně úspěchů.