Školní kolo soutěže "Má dáti/Dal"

Školní kolo soutěže z účetnictví "Má dáti/Dal" proběhlo v úterý 7. března 2017  v učebně číslo 12.

Soutěž byla určena pro všechny studentky 4. ročníku třídy OA4. Soutěž měla část teoretickou (výběr jedné správné odpovědi) s maximálním počtem bodů 16 a část praktickou (řešení souvislé účetní úlohy formou účetního deníku) s maximálním počtem bodů 18. Na prvním místě se umístila Věra Prokopová s celkovým počtem bodů 33. Druhé místo obsadila Monika Zeminová s celkovým počtem bodů 32. A třetí místo patří Veronice Bodyové za získaných 31 bodů.

Přejeme všem studentkám hodně úspěchů u rychle se blížících maturitních zkoušek.