Spolupráce s Technickou univerzitou v Liberci

Spolupráce s Technickou univerzitou v Liberci

V pondělí 30. ledna 2017 navštívil naší školu Ing. Ivo Matoušek, Ph.D. proděkan pro studium Fakulty strojní Technické univerzity v Liberci.

Ve třídě S4 poskytl žákům základní informace o možnostech bakalářského a magisterského studia na této škole. V užším kruhu jsme poté řešili možnosti další spolupráce naší školy s touto univerzitou, která je kromě jiného známa svým výzkumem v oblasti nanotechnologií. Za zmínku stojí, že vedoucími dvou kateder této univerzity jsou absolventi naší školy: Katedru vozidel a motorů vede Ing. Robert Voženílek, Ph.D. a Katedru výrobních systémů a automatizace Ing. Petr Zelený, Ph.D.