Startujeme II. ročník soutěže Houfek-BOX

V pátek 21. 4. 2017 se ve škole uskuteční již druhý ročník soutěže s kreativní stavebnicí "Houfek-BOX". Letošní téma soutěže je Budoucnost v pohybu. První BOXY doputovaly tento týden k soutěžním týmům.

Soutěže se zúčastní žáci 8. tříd ze základních škol Čáslav, Potěhy, Žehušice, Vrdy a Golčův Jeníkov. Do soutěže je přihlášeno celkem 11 týmů. Jednotlivé týmy budou prezentovat své výtvory budoucnosti a účastnit se rychlostní disciplíny ve skládání 3D puzzle. Na průběh soutěže bude dohlížet odborná porota složená ze zástupců firmy Houfek a.s., města Čáslav a pedagogů školy.

Vítězné týmy obdrží sladkou a věcnou odměnu. Pro všechny bude zajištěno drobné občerstvení.

Těšíme se na vás a na vaše kreativní tvoření se stavebnicí Houfek-BOX.

ikonaPropozice soutěže Houfek Box 2017