Studenti OA2 a S2 ve Spišské na Slovensku

Studenti II. ročníku oboru Obchodní akademie a Strojírenství v neděli 28. května 2017 vyrazili na studijní pobyt, na Slovensko, do partnerské školy Technické akademie ve Spišské Nové Vsi.

Dnes byli studenti, s třídními vyučujícími Mgr. Michaelou Jaňákovou a Ing. Vlastimilem Andrlem, slavnostně přijati v aule školy, kde je přivítal ředitel Technické akadémie, pan RNDr. Ladislav Ruttkay.

Celá výprava ze SPŠ a OA Čáslav byla také přivítána na radnici, kde ke studentům promluvil poslanec městského zastupitelstva pan Ing. Ondrej Majerník.

Studenti budou v partnerské škole do pátku 2. června 2017. Zpět do Čech pojedou v sobotu.

S Technickou akadémií ve SNV naši školu pojí více než 20-leté přátelství a vzájemná spolupráce. Všem studentům a pedagogům přejeme úspěšný studijní pobyt a načerpání nových poznatků a inspirace.