Tak už to začalo aneb adaptační kurz třídy S1

V sobotu 2. září 2017 v odpoledních hodinách se začali sjíždět rodiče s našimi studenty do rekreačního střediska Zbýšov. Kolem 16 hod. se všichni sešli ve společenské místnosti, čímž byl odstartovaný adaptační kurz třídy strojařů, třídy S1. Do této třídy nastoupilo celkem 30 žáků, z toho 3 dívky.

Úvodního slova se ujala paní Mgr. Michaela Jaňáková, vedoucí celého seznamovacího pobytu. Následně nováčky přivítal také třídní vyučující Ing. Jan Novák a ředitelka školy. Zajímavou částí úvodního setkání bylo seznámení všech se všemi – představili se aktéři z Mladého Free Time, realizátoři volnočasového programu pro žáky, dále současní studenti školy z vyšších ročníků Obchodní akademie, Ekonomického lycea a Strojírenství, kteří budou vypomáhat s aktivitami a na závěr se představovali studenti. Dozvěděli jsme se např., odkud studenti přijeli, co je přivedlo na tuto školu nebo jaké mají koníčky a co rádi dělají ve volném čase. Myslím, že se můžeme těšit na zajímavou třídu.

Žáci se následně rozdělili do skupinek a šli se ubytovat do chatek. Další společné setkání bude při večeři a pak již bude následovat hlavní program dvoudenního setkání.

Přejeme všem „táborníkům“, aby jim vyšlo počasí a třídě S1 úspěšný start do svých středoškolských studií.

Maturitní ples studentů tříd S4 a OA4

Maturitní ples studentů tříd S4 a OA4 se uskuteční v pátek 19. ledna 2018 od 19:00 hod. v hotelu Grand Čáslav.

Cena: 200,- stání, 240,- Kč sezení