Týden vědy a techniky AV ČR (robotika a umělá inteligence)

V pátek 10. listopadu 2017 podnikla třída S2 cestu do hlavního města Prahy, za účelem exkurze, konané na Národní třídě v domě Akademie věd České republiky.

Hlavním cílem exkurze bylo seznámení s robotikou a nanotechnologií. K vidění zde byla např. ukázka tzv. ,,nano-hrozeb“ nebo představení robotické paže. Spousta z nás si také vyzkoušela virtuální realitu, což třídu zabavilo asi nejvíce. Bohužel naše třída nebyla registrována na zde probíhající přednášky, tudíž jsme se museli obejít bez nich.

Po prohlédnutí všech exponátů jsme se odebrali na Václavské náměstí, kde jsme dostali rozchod, který už každý využil dle svého. Po druhé hodině jsme se už odebrali zpět k vlakovému nádraží a vydali se na cestu domů.

Děkujeme tímto panu Ing. Špačkovi a panu Ing. Machovi za pomoc při realizaci exkurze.

Třída S2

Maturitní ples studentů tříd S4 a OA4

Maturitní ples studentů tříd S4 a OA4 se uskuteční v pátek 19. ledna 2018 od 19:00 hod. v hotelu Grand Čáslav.

Cena: 200,- stání, 240,- Kč sezení