Výprava za poznáním Čáslavské historie

V pátek, dne 23. 6. 2017 se naše třída S1, společně s panem učitelem Ing. Novákem a Ing. Špačkem, vydala na poznávací příjemnou procházku po městě Čáslav.

Jako naše téma jsme si vybrali Slavné osobnosti a významná místa, což jsme pojali, jako Výpravu za poznáním Čáslavské historie. Prošli jsme všechna důležitá místa. U všech těchto míst jsme již před tím určili jednu dvojici, která měla o této památce, či osobnosti říct pár základních a zajímavých informací. Obešli jsme Čáslav, dalo by se říct křížem krážem. Začínali jsme u naší školy, od které jsme pokračovali ke kinu a divadlu, odtud dále ke kostelu sv. Petra a Pavla a přes Hrádek a Vodranty k evangelickému kostelu.

Další část naší cesty pokračovala ještě k Morovému sloupu a pamětní desce Wolfganga Amadea Mozarta, kterou na Středním odborném učilišti odhalil v roce 2007 Miloš Forman. Končili jsme u Otakarovy bašty, kde jsme udělali společnou fotku.

Tuto cestu jsme si užili a doufám, že stejný pocit měli i páni učitelé. Děkujeme jim tímto za pomoc při organizování celé akce.

Za třídu S1 Martin Hamsa, Josef Líbal a Jakub Hozlár.

Maturitní ples studentů tříd S4 a OA4

Maturitní ples studentů tříd S4 a OA4 se uskuteční v pátek 19. ledna 2018 od 19:00 hod. v hotelu Grand Čáslav.

Cena: 200,- stání, 240,- Kč sezení