Systém Bakaláři - zameškanost v předmětech

Jak zjistím své skutečně zameškané hodiny?

Systém Bakaláři umožnuje zobrazovat hned několik přehledů. Výběr přehledů lze nastavovat pouze přes webové rozhraní systému. V záložce Absence a podzáložce Absence v předmětech vidíte svoji absenci v rámci jednotlivých předmětů.

Výchozí nastavení je nadefinováno jako podíl zameškaných hodin z celkových předpokládaných hodin za konkrétní pololetí (tj. do doby klasifikační porady!) Tato hodnota se zobrazuje i v přehledu získaném přes mobilní aplikaci Bakaláři (aplikace z Obchod Play).

Vás, studenty, by měl více zajímat údaj, za období od začátku roku do konkrétního (Vámi požadovaného) dne. Datové rozmezí si nastavíte v pravé horní části obrazovky (viz obrázek). Zvolíte si volbu Zadané období a vložíte časový interval. Znovu upozorňuji, že tuto možnost máte jen ve webový aplikaci, nikoliv v mobilní!!!

Maturitní ples studentů tříd S4 a OA4

Maturitní ples studentů tříd S4 a OA4 se uskuteční v pátek 19. ledna 2018 od 19:00 hod. v hotelu Grand Čáslav.

Cena: 200,- stání, 240,- Kč sezení