Ztráta hesla do školního e-mailu, do sítě školy

Jak změnit heslo, jak postupovat při ztrátě hesla?

Heslo do školního e-mailu je shodné s heslem do školní sítě.
Hesla jsou nastavena na automatickou synchronizaci. Změnu hesla vždy provádějte ve školní síti! Automaticky se Vám toto nové heslo nastaví i pro školní e-mail.

Uživatelské jméno pro přihlášení do sítě studenti získávají na začátku studia na první hodině ICT. Případnou ztrátu (zapomenutí) hesla studenti střední i vyšší odborné školy řeší ve studijním středisku školy.

První část uživatelského jména pro e-mail je shodná s už. jménem do sítě. Druhá část (doména mailu) je: student.sps-caslav.cz  (např. S10Novak@student.sps-caslav.cz)