Curious Minds Mallow

Spolu s Luckou jsme zaměstnané v Curious Minds Mallow, což znamená, že jsme v kanceláři, která se zabývá provozováním předškolního zařízení. Paní Marie, která nás zaměstnává, je majitelka dvou školek v Millstreet a Dromagh.

V 10:00 hod. jsme byly s Luckou Vobořilovou nastoupené před naší kanceláří. Marie nám připravila mnoho úkolů na dobu, kdy  zde budeme pracovat. První pracovní den jsme srovnávaly účtenky chronologicky přesně podle měsíců. Druhý den už byl zajímavější, pracovaly jsme na vyplňování různých formulářů a zasílání anglických e-mailů do firem. Měly jsme možnost i skenovat identifikační  karty dětí do počítače a zařadit je podle jmen. Paní Marie nám také slíbila, že nás jeden den vezme i do některé z jejích školek. Na to se moc těšíme.

Posíláme mnoho pozdravů do České republiky, Nicole Němečková.