Duhallow Community Food Services

Duhallow Community Food Services

Můj poslední týden strávený v Irsku probíhá prakticky stejně, den po dni. Společně s Erikou nás každé ráno řidič odveze do menšího města Newmarket, které se nachází přibližně 45 minut od Mallow.
Každé ráno v 9 hodin se scházíme před branou Castle Parku a poté jdeme společně do organizace.

Firma ve které pracuji se jmenuje Duhallow Community Food Services a zabývá se rozvozem catteringu starším lidem. Společně s mým mentorem Olive každý den evidujeme do systému osoby, které si již služby objednaly. Dále vypomáhám s kopírováním potřebných faktur, dopisů a objednávek, sčítáním konečného výdělku a tříděním papírů podle dat nebo jmen. Pokud se stane, že nerozumím nebo si nejsem zcela jistá poprosím o pomoc. Všichni pracovníci jsou velice milí a ochotní.
Obvykle končím v 16:00 a poté čekáme s Erikou na odvoz zpět do Mallow. Se svou firmou jsem velice spokojena a doufám, že to tak ještě těch pár posledních dnů vydrží.
Adriana Malkusová OA3

Novinky

21.12.2017

Velký bratr Tě sleduje!

Divadelní představení na motivy knihy G. Orwella je určené žákům všech tříd SPŠ a OA Čáslav. Představení se bude konat v pondělí 29. ledna 2018 od 11:00 hod v Dusíkově divadle Čáslav. 

21.09.2017

Pololetní prázdniny

Pátek 2. 2. 2018 - pololetní prázdniny.