Kdo pracuje za těmito dveřmi?

9. 10. aneb první pracovní den. Firma, ve které jsem dostala možnost vykonávat svou 14denní praxi se jmenuje Colman Dalton & Co. - Chartered Accountant, financial and taxation services a sídlí přímo ve městečku Mallow.

Dnes dopoledne nastal můj první den ve firmě. Kromě mého nadřízeného pana Daltona jsem se o jednu útulnou místnost dělila také se dvěma sekretářkami. Všichni mě mile přivítali a samozřejmě pro mě připravili řadu úkolů po dobu 14 dní. Po pár minutách jsem už seděla za počítačem u stolu, a třídila jsem účty, rozlišovala příjmy a výdaje a všechno to chronologicky řadila do počítačové podoby. Ihned jsem dostala možnost znovu si ,,oprášit” staré dobré účty. A řeknu vám, jak se hodilo je umět. I přesto, že se stůl koupil účetními záznamy, práce šla pěkně od ruky. Odbylo 17:30 místního času a můj první pracovní den byl ukončen.

A co mě asi čeká zítra? Nechám se překvapit.

S velkým pozdravem do Čech,

Benešová Denisa.

Maturitní ples studentů tříd S4 a OA4

Maturitní ples studentů tříd S4 a OA4 se uskuteční v pátek 19. ledna 2018 od 19:00 hod. v hotelu Grand Čáslav.

Cena: 200,- stání, 240,- Kč sezení

Olympiáda z Anglického jazyka

Olympiáda z Anglického jazyka proběhne v úterý 16. ledna 2018 - 1. vyučovací hodinu (test) a 4. vyučovací hodinu (ústní část). Organizačně zajišťuje Mgr. Š. Radová.