Kdo pracuje za těmito dveřmi?

10. 10. Aneb první pracovní den. Firma, ve které jsem dostala možnost vykonávat svou 14denní praxi se jmenuje Colman Dalton & Co. - Chartered Accountant, financial and taxation services a sídlí přímo ve městečku Mallow.

Ráno od 9:45 nastal můj první den ve firmě. Kromě mého nadřízeného pana Daltona jsem se o jednu útulnou místnost dělila také se dvěma sekretářkami. Všichni mě mile přivítali a samozřejmě pro mě připravili řadu úkolů po dobu 14 dní. Po pár minutách jsem už seděla za počítačem u stolu, a třídila jsem účty, rozlišovala příjmy a výdaje a všechno to chronologicky řadila do počítačové podoby. Ihned jsem dostala možnost znovu si ,,oprášit” staré dobré účty. A řeknu vám, jak se hodilo je umět. I přesto, že se stůl koupil účetními záznamy, práce šla pěkně od ruky. Odbylo 17:30 místního času a můj první pracovní den byl ukončen.

A co mě asi čeká zítra? Nechám se překvapit.

S velkým pozdravem do Čech,

Benešová Denisa.

Den středoškolákem - pozvánka

Již tradiční „Den středoškolákem“ proběhne v pondělí 23. října 2017.

Jedná se o dopolední program, který je určený pro žáky 8. a 9. tříd .

celý článek

Filmové představení Masaryk

Historické drama je určeno pro žáky SPŠ a OA . Film bude uveden v pondělí 23. října 2017 od 9:00 hod. v kině M. Formana Čáslav.

Projekt Erasmus+ KA2 - Unity in Diversity

Setkání zástupců týmu projektu Language skills and intercultural issues in the hospitality industry: unity in diversity in the EU labour market proběhne od 19. - 20. 10. 2017 na VOŠ, SPŠ a OA Čáslav. Projektový tým VOŠ, SPŠ a OA Čáslav budou zastupovat Mgr. P. Kluh, Mgr. H. Kosíková a Ing. H. Medlíková.