Prezentace odborných stáží v Irsku

Prezentace odborných stáží v Irsku

Po dva týdny měsíce října se webové stránky a Facebook naší školy plnily příspěvky našich zahraničních korespondentů z třídy OA3, kteří v té době žili a pracovali v irském městečku Mallow. O své životní a pracovní zkušenosti se včera podělili i naživo se svými spolužáky z 2. ročníků oborů Obchodní akademie a Strojírenství.

Ti se tak dozvěděli, kde naši mladí ekonomové pracovali a co bylo náplní jejich odborné praxe. Ale nejenom prací je člověk živ a každý si rád ve svém volnu odpočine. A tak jsme s našimi stážisty programu Erasmus+ zašli i na lekci irských tanců a navštívili místa, která stojí za to v Irsku vidět.

Najdou naši studenti z OA3 své následovatele, kteří se příští školní rok také vrátí domů plni nových zkušeností a výborných hodnocení od svých zahraničních zaměstnavatelů?

 

Tento projekt je financován Evropskou komisí. Tento příspěvek vyjadřuje pouze názory autora a Komise nenese žádnou zodpovědnost za jakékoliv využití informací obsažených v tomto textu.

Novinky

21.12.2017

Velký bratr Tě sleduje!

Divadelní představení na motivy knihy G. Orwella je určené žákům všech tříd SPŠ a OA Čáslav. Představení se bude konat v pondělí 29. ledna 2018 od 11:00 hod v Dusíkově divadle Čáslav. 

21.09.2017

Pololetní prázdniny

Pátek 2. 2. 2018 - pololetní prázdniny.