První dny v Irsku

Na 14 denní stáž do Irska se vydalo 15 studentů třetího ročníku obchodní akademie spolu se svojí  vyučující anglického jazyka Mgr. J. Ptáčkovou. V sobotu 7. října, v pravé poledne, vyjeli společně autobusem na letiště Václava Havla. V podvečer nám už hlásili přistání v Dublinu a před jedenáctou večer příjezd k rodinám v městečku Mallow.

V neděli se všichni společně vydali na výlet k oceánu, na pevnost Charles Fort ze 17. století a pak do městečka Corku. V pondělí studenty čeká zahajovací meeting v agentuře a od úterý stáž ve vybraných firmách.

Den středoškolákem - pozvánka

Již tradiční „Den středoškolákem“ proběhne v pondělí 23. října 2017.

Jedná se o dopolední program, který je určený pro žáky 8. a 9. tříd .

celý článek

Filmové představení Masaryk

Historické drama je určeno pro žáky SPŠ a OA . Film bude uveden v pondělí 23. října 2017 od 9:00 hod. v kině M. Formana Čáslav.

Projekt Erasmus+ KA2 - Unity in Diversity

Setkání zástupců týmu projektu Language skills and intercultural issues in the hospitality industry: unity in diversity in the EU labour market proběhne od 19. - 20. 10. 2017 na VOŠ, SPŠ a OA Čáslav. Projektový tým VOŠ, SPŠ a OA Čáslav budou zastupovat Mgr. P. Kluh, Mgr. H. Kosíková a Ing. H. Medlíková.