První pracovní den

Dnes nám začal první pracovní den ve firmách. Já a Jana Fialová jsme byly umístěny do firmy Your International Training.  Díky této společnosti jsme dostaly možnost prožít dvou týdenní praxi v Irsku.

Ráno v 10:00 hodin jsme se sešli v kanceláři této společnosti. Při nástupu do práce se nás ujala Tara (organizátorka tohoto projektu). Tara nás představila v kancelářích spolu-kolegům a pak nám zadala úkoly k práci. Naše úkoly byly pro dnešní den velmi lehké, např. kontrolovat výpis z účtu podle účtenek, přepisovat údaje o rodinách, které tu ubytovávají děti anebo přepisovat účty do Excelu. Měli jsme i možnost dojít na místní poštu a vyřídit dopisy k zaslání. Dnešní pracovní den nebyl náročný. Všichni spolu spolupracují a jsou ochotní k pomoci. Pracovní doba nám skončila v 17:00 hodin a my se můžeme těšit na další dny strávené zde.

Viktorie Kvasilová, OA3

Maturitní ples studentů tříd S4 a OA4

Maturitní ples studentů tříd S4 a OA4 se uskuteční v pátek 19. ledna 2018 od 19:00 hod. v hotelu Grand Čáslav.

Cena: 200,- stání, 240,- Kč sezení

Olympiáda z Anglického jazyka

Olympiáda z Anglického jazyka proběhne v úterý 16. ledna 2018 - 1. vyučovací hodinu (test) a 4. vyučovací hodinu (ústní část). Organizačně zajišťuje Mgr. Š. Radová.