Trochu jiný irský den

Trochu jiný irský den

Dnešní den začal poněkud netradičně, jelikož má kolegyně náhle onemocněla. Proto jsem vyrazila v 8:45 na vlakové nádraží sama. V 9:07 vyjel vlak z vlakového nádraží v Mallow. Cesta trvá pokaždé zhruba 25 minut. Z vlakového nádraží v Corku jsem vyrazila směrem do centra města do práce, kam jsem dorazila něco málo před 10 hodinou.

Pracujeme v investiční společnosti Redmayne and Bentley Stockbrokers. Každý den je naší první povinností psát klientům e-maily. Jména klientů nám pokaždé přidělí naši spolupracovníci Renn a nebo Justin. Ve firemním systému Minotaur si najdeme potřebné informace a poté posíláme prohlášení o vyrovnání. Toto je naše náplň dne na dopoledne. Když odbije 12. hodina, čekají nás hovory s klienty. Klienty zveme na meetingy s firemními mluvčími. Okolo 2. hodiny jsem vyrazila na oběd do města. Po obědě jsem měla možnost zvát klienty i na seminář se známým mluvčím ze společnosti Stockactive Ltd. Tuto možnost hodně lidí přijímalo a všichni jsme byli spokojení, ale samozřejmě se našli i tací, kteří pozvání odmítli. Seznam na tento seminář je již více jak z půlky plný. Svou práci jsem dokončila okolo půl 4 a poté jsem vyrazila na vlakové nádraží. Vlak odjížděl v 15:55 a do Mallow jsem dojela opět zhruba po 25 minutách. Dále mě čekala cesta domů.

Ve firmě se nám moc líbí a práce nás baví. Jsme rády, že se něčemu přiučíme jak v oboru, tak v komunikaci v anglickém jazyce.

Denisa Moravcová

Novinky

21.12.2017

Velký bratr Tě sleduje!

Divadelní představení na motivy knihy G. Orwella je určené žákům všech tříd SPŠ a OA Čáslav. Představení se bude konat v pondělí 29. ledna 2018 od 11:00 hod v Dusíkově divadle Čáslav. 

21.09.2017

Pololetní prázdniny

Pátek 2. 2. 2018 - pololetní prázdniny.