Výlet na Cliffs of Moher

V sobotu se naše skupina vydala na plánovaný výlet k nejznámějším irským útesům Cliffs of Moher.

Po více než dvouhodinové cestě autobusem jsme dorazili na místo. Počasí u oceánu bylo už ovlivněné blížící se bouří, takže foukal velmi silný vítr. To nás ale neodradilo a vydali jsme se na procházku kolem utesů. Pohled dolů na bouřící oceán  byl ohromující. Po prohlídce jsme se zahřáli v místním Visitor centre, kde jsme mohli shlédnout 3D film a koupit si suvenýry a obcerstveni. Po cestě domů jsme se ještě stavili na pláži, kde studenti nadšeně uskakovali před vysokými vlnami.