Z deníku expedice do Irska

Během pondělního zahajovacího setkání s koordinátorkou projektu Tarou Breslin se studenti dověděli všechny potřebné informace o své pracovní stáži ve formách. Jedna z pracovnic agentury Simona náš potom vzala blízkého parku se zříceninou Mallow Castle, kde nám udělala několik společných fotografií.

Poté se už studenti vydali v plné výzbroji do určených firem. Někteří to měli jen kousek pěšky, někteří se ale  museli dopravit na místo určení vlakem nebo autobusem. I přes počáteční obavy všichni zvládli cestu úspěšně.
Dnes,  v úterý, mají studenti za sebou už druhý den praxe a postupně se seznamují s chodem firem, irským účetnictvím a samozřejmě si vylepšují svoji angličtinu. Večer se vrací do svých hostitelskych rodin, kde tráví večery společným povídáním s rodinou nebo si sdělují první dojmy s ostatními spolužáky.

Maturitní ples studentů tříd S4 a OA4

Maturitní ples studentů tříd S4 a OA4 se uskuteční v pátek 19. ledna 2018 od 19:00 hod. v hotelu Grand Čáslav.

Cena: 200,- stání, 240,- Kč sezení

Olympiáda z Anglického jazyka

Olympiáda z Anglického jazyka proběhne v úterý 16. ledna 2018 - 1. vyučovací hodinu (test) a 4. vyučovací hodinu (ústní část). Organizačně zajišťuje Mgr. Š. Radová.