Adaptační kurz OA1

Adaptační pobyt na Zbýšově třídy OA1 (31. 8 - 2. 9. 2015)

Dne 31. srpna 2o15 jsme prvně prošli bránou Zbýšovského kempu a prvně se navzájem spatřili. Po 4. hodině jsme se sešli ve společenské místnosti, kde jsme se postupně představovali, mluvili o svých zájmech a koníčcích a řekli, co nás vedlo přihlásit se na tuto školu. Paní učitelka Mgr. Michaela Jaňáková, a její dámský i pánský sbor, pro nás připravila mnoho zábavných,ale i fyzicky náročných aktivit. Kromě běhání po lese a hraní her na hřišti jsme si také procvičili schopnost soustředění. Velice se nám tu líbilo, pobavili jsme se a utvořili jsme skvělý kolektiv. Závěrem bych chtěla za celou třídu poděkovat paní učitelce a všem, kteří se podíleli na organizaci :)

Adéla Vlčková
Zobrazeno: 1141x