Adaptační kurz S1

Adaptační pobyt na Zbýšově třídy S1 (29. 8 - 31. 8. 2015)

Dne 29.8 jsme započali adaptační kurz ve Zbýšově, abychom se seznámili jak mezi sebou, tak s naším třídním inženýrem Andrlem.

Po příjezdu jsme si sedli do kruhu ve společenské místnosti a postupně jsme se představovali. Poté jsme se rozdělili do chatek po čtyřech. Sotva jsme si stihli vybalit a už jsme vyráželi na první z mnoha her. Her, ze kterých mohu jmenovat například: Ringo, Ufoball anebo hru na Vikingy, jsme si užili opravdu požehnaně a opravdu si nikdo nemohl stěžovat že by se nudil. První večer nám navíc zpříjemnil táborák a hra na kytaru od jednoho z našich instruktorů. Nejotřesnější zážitek je jednoznačně budíček, při kterém nám vtrhli do chatek 2 instruktoři spolu s hudbou, která hrála šíleně nahlas.
      Všichni jsme se celkem dobře poznali a nikdo už nebyl z nové školy tolik nervózní, i když jména pořád celkem dost zadrhávala.
Zobrazeno: 1187x