Dlouhodobé maturitní práce S4 - 2011 - 2017

Seznam Dlouhodobých maturitních prací tříd S4 v letech 2011 - 2017.

Dlouhodobé maturitní práce v roce 2017 – abecední seznam

Práce je možno zapůjčit ve školní knihovně pouze k prezenčnímu studiu

obor Strojírenství

 

1.

Beran Jan

3D model tanku V Panther

2.

Brom Tomáš

Návrh a výroba sportovního náčiní pro cyklistiku

3.

Domas Jaroslav

Hydraulická štípačka na dřevo

4.

Fialka Adam

Návrh a výroba společenské hry „piškvorky“

5.

Hokynář Jan

Návrh a výroba modelu automobilu – práce nebyla obhájena

6.

Hrobař Michal

Posilovací náčiní - benchpress

7.

Jelínek  Ladislav

3D model traktoru

8.

Kokeš Adam

Vytvoření plánu pracoviště CNC stroje Bluester 25/60 pro zakázku

9.

Kroupová Nikola

SketchUp

10.

Kuna Mikuláš

Vývoj procesorů v PC

11.

Lebduška Marek

Propagace pomocí webu a sociální sítě

12.

Marušák Petr

3D model lokomotivy 363 „eso“

13.

Opočenský Ondřej

3D model osobního automobilu BMV 2002

14.

Řezníček Jakub

Zvedák na motocykl

15.

Sadílek Roman

3D model osobního automobilu značky Škoda 120

16.

Šimůnek Ladislav

Výroba stojanu na motocykl

17.

Šnajdrvintová Nikola

Tvorba reklamních materiálů

18.

Toman Radek

Měření rychlosti střely ze vzduchovky

19.

Trpišovský Martin

Pásová bruska s frekvenčním měničem

20.

Tuzar Lukáš

Kulečník

21.

Vávra Martin

Modely mechanismů

22.

Žilka Lubomír

Služby Google

 

 

Dlouhodobé maturitní práce v roce 2016 – abecední seznam

Práce je možno zapůjčit ve školní knihovně pouze k prezenčnímu studiu

obor Strojírenství

 

1.

Císař Petr

Renovace motoru JAWA 550

2.

Jahoda Martin

Návrh a výroba řezačky na kopřivy

3.

Jirkovský Martin

Návrh a výroba sportovního příslušenství pro posilování

4.

Jon Lukáš

Výukové panely strojních součástí

5.

Jonák Adam

Regulátory P, I, D, PI, PD a PID – učební pomůcka

6.

Procházka Jakub

Historie strojírenství na Čáslavsku

7.

Rackovský Tomáš

Výroba zkušebních tělísek na 3D tiskárně

8.

Váša Jakub

Výroba vícepásmových reproduktorových soustav

9.

Kaňka Martin

Historie železnice na Čáslavsku a osobnost Ing. Jana Pernera

 

 

Dlouhodobé maturitní práce v roce 2015 – abecední seznam

Práce je možno zapůjčit ve školní knihovně pouze k prezenčnímu studiu

obor Strojírenství

 

1.

Dalešický Tadeáš

Výroba repliky ruční sečné zbraně

2.

Dytrych Vojtěch

Svařovací stůl

3.

Fiala Robin

Přilbice polské husarské jízdy

4.

Holcman Petr

Svícen

5.

Hušek Jan

Výroba stolního fotbalu – mechanická část

6.

Kuczawski Petr

Damascénská ocel

7.

Melechovský Josef

Stolní fotbal – stojan a skříň

8.

Novotný Ondřej

Podvozek TATRA PHOENIX T 158

9.

Opočenský Lubor

Naviják na hasičské hadice

10.

Popílek Dominik

Pneumatický montážní zvedák – realizace

11.

Prášek Martin

Elektronická kytara

12.

Šaroun Lukáš

Výroba repliky historické zbraně

13.

Vrána Jan

Sluneční hodiny

 

 

Dlouhodobé maturitní práce v roce 2014 – abecední seznam

Práce je možno zapůjčit ve školní knihovně pouze k prezenčnímu studiu

obor Strojírenství

 

1.

Březina Josef

Výroba fluidní ložiskové hlavy s kulovým kloubem

2.

Gajdoš Tomáš

Generátor signálů pro hudební nástroj

3.

Havlík Daniel

Pracovní listy pro kroužek automatizace

4.

Michálek Jan

Renovace motocyklu ČZ 175

5.

Pavelka Petr

Zvýšení výkonu motoru JAWA 50 ccm

6.

Slavík Luboš

Stavba RC automobilu

7.

Vobořil Jan

Sestava domácího traktůrku s pohonem 4x4

 

 

Dlouhodobé maturitní práce v roce 2013 – abecední seznam

Práce je možno zapůjčit ve školní knihovně pouze k prezenčnímu studiu

obor Strojírenství

 

1.

Bárta Josef

Obchodování E-mini trhů

2.

Horčička Jan

Praktické příklady zapojení pneumatických obvodů

3.

Houfek Pavel

Stirlingův motor

4.

Malík Radek

Renovace motocyklu Jawa 21 Sport

5.

Martínek |Michal

Úprava motocyklu pro stuntriding

6.

Miřátský Tomáš

Drsnost ploch vytvořených obráběním

7.

Šváb David

Renovace motocyklu Jawa 250/353

8.

Týle Radko

Rekonstrukce koňského obraceče sena

9.

Vlach Martin

Renovace motocyklu Aprilia RX50

 

 

Dlouhodobé maturitní práce v roce 2012 – abecední seznam

Práce je možno zapůjčit ve školní knihovně pouze k prezenčnímu studiu

obor Strojírenství

 

1.

Adamec Josef

Učební pomůcka – funkční model automobilové spojky

2.

Bláha Adam

Výroba akvarijního kompletu

3.

Burian Jan

Výroba repro-boxu

4.

Klimeš Ladislav

Zkušební stolice modelářských motorů

5.

Krejčík Ondřej

Výroba katova meče

6.

Kutílek Jan

Programování CNC frézky

7.

Löwy Radek

Funkční katapult

8.

Petr Zdeněk

Měření rychlosti střely

9.

Pilař Michal

Jawa 21 Sport – úprava pro soutěž

10.

Ruml Lukáš

Stavba terénního vozidla – konstrukce pohonu

11.

Sucharda Josef

Stavba terénního vozidla – konstrukce skeletu

12.

Štěpán Jakub

Možnosti zvyšování výkonu spalovacího motoru

13.

Šváb David

Renovace Moto JAWA Stadion S11

 

 

Dlouhodobé maturitní práce v roce 2011 – abecední seznam

Práce je možno zapůjčit ve školní knihovně pouze k prezenčnímu studiu

obor Strojírenství

 

1.

Čejka Roman

Čelní kotoučová bruska

2.

Jakeš Miroslav

Spalovací motory a jejich paliva

3.

Michálek Lukáš

Renovace motoru – Zetor 15 (traktor)

4.

Pařízek Miroslav

Čistící jednotka vlakové brzdy

5.

Popílek Petr

Hydraulická štípačka na dřevo

6.

Stýblo Jiří

Renovace motocyklu ČZ 125 Sport

7.

Vašíček Patrik

Lis na PET láhve

Ke stažení
ikonaDMP S 2017 - anotace
ikonaDMP S 2014 - anotace
ikonaDMP S 2011 - anotace
ikonaDMP S 2013 - anotace
ikonaDMP S 2012 - anotace
ikonaDMP S 2015 - anotace
ikonaDMP S 2016 - anotace

Novinky

10.01.2018

Maturitní ples studentů tříd S4 a OA4

Maturitní ples studentů tříd S4 a OA4 se uskuteční v pátek 19. ledna 2018 od 19:00 hod. v hotelu Grand Čáslav.

Cena: 200,- stání, 240,- Kč sezení 

21.12.2017

Velký bratr Tě sleduje!

Divadelní představení na motivy knihy G. Orwella je určené žákům všech tříd SPŠ a OA Čáslav. Představení se bude konat v pondělí 29. ledna 2018 od 11:00 hod v Dusíkově divadle Čáslav. 

21.09.2017

Pololetní prázdniny

Pátek 2. 2. 2018 - pololetní prázdniny.