Florbalové turnaje O pohár VOŠ, SPŠ a OA Čáslav

Ve dnech 8. a 10. 11. 2016 se v čáslavské hale BIOS konaly florbalové turnaje O pohár VOŠ, SPŠ a OA Čáslav v rámci 80. výročí založení školy (Benešova škola práce).

Obou turnajů se zúčastnily 4 ZŠ – Žehušice, Čáslav - Masarykova, TGM Kutná Hora, Vrdy + SPŠ a OA Čáslav (1. ročník). V obou kategoriích se podařilo zvítězit domácím týmům SPŠ a OA Čáslav a to dokonce bez ztráty jediného bodu – gratulujeme! Všechna družstva ze základních škol však předvedla velmi bojovné a kvalitní výkony v rámci duchu fair play a přispěla velkým dílem k výborné úrovni obou turnajů.

Všem týmům děkujeme za účast, za vynikající, bojovné výkony a těšíme se na další ročník tohoto turnaje v příštím školním roce!

Sestava VOŠ, SPŠ a OA Čáslav (1. ročník) – chlapci: Franc, Lengál, Kohout, Šulc, Urbach, Sedláček, Šindelář, Kunášek, Ivakhiv

Sestava VOŠ, SPŠ a OA Čáslav (1. ročník) – dívky: Brothánková, Hrubešová, Jurášová, Kunášková, Kotasová, Rajmová, Grulichová, Novotná A., Kváčová, Jozefy

Pořadí chlapci:

1. VOŠ, SPŠ a OA Čáslav       12b.
  2. ZŠ Čáslav Masarykova          7b.
  3. ZŠ TGM Kutná Hora              6b.
  4. ZŠ Vrdy                                  4b.
  5. ZŠ Žehušice                           0b.

Pořadí dívky:

1. VOŠ, SPŠ a OA Čáslav        12b.
  2. ZŠ TGM Kutná Hora               7b. (9:5)
  3. ZŠ Žehušice                            7b. (5:5)
  4. ZŠ Čáslav Masarykova           3b.
  5. ZŠ Vrdy                                   0b.

Info také na regionálním zpravodajství svoboda.info: http://www.svoboda.info/galerie/sport1/foto_florbalovy-pohar-vos-sps-a-oa-caslav_zustal-doma/

Maturitní ples studentů tříd S4 a OA4

Maturitní ples studentů tříd S4 a OA4 se uskuteční v pátek 19. ledna 2018 od 19:00 hod. v hotelu Grand Čáslav.

Cena: 200,- stání, 240,- Kč sezení