Florbalový turnaj "O pohár VOŠ, SPŠ a OA Čáslav"

Ve dnech 4. a 5. listopadu. 2015 zorganizovala naše škola florbalové turnaje O pohár VOŠ, SPŠ a OA Čáslav pro základní školy.

Turnajů se zúčastnily celkem 4 ZŠ – Žehušice (chlapci + dívky), Sadová Čáslav (chlapci + dívky), TGM Kutná Hora (chlapci + dívky) a Vrdy (chlapci). V kategorii dívek si nejlépe vedla ZŠ Sadová Čáslav, která v dramatickém finále porazila ZŠ Žehušice. Chlapecký turnaj ovládli žáci ZŠ TGM Kutná Hora, kteří v turnaji ani jednou neprohráli a zaslouženě si odvezli pohár i sladkou odměnu.

Všem týmům děkujeme za účast, za vynikající, bojovné výkony a těšíme se na další ročník tohoto turnaje v příštím školním roce!

ikonaDívky - tabulky + časový plán
ikonaChlapci - tabulky + časový plán