Okresní kolo ve florbale dívek a chlapců

Ve dnech 8. a 10. 12. 2015 se v hale BIOS VOŠ, SPŠ a OA Čáslav uskutečnila okresní kola ve florbale dívek a chlapců. V obou kategoriích se zúčastnilo 7 středních škol z kutnohorského regionu.

V kategorii dívek zvítězil tým SOU Řemesel Kutná Hora, naše dívky po velmi bojovných výkonech a těsných výsledcích nakonec skončily páté.

Výsledky VOŠ, SPŠ a OA Čáslav – dívky

VOŠ, SPŠ a OA Čáslav – SOU Náměstí Čáslav 8: 0 (branky: Černohlávková 3, Mečířová 2, Slavíková, Ašenbrennerová, Hátlová)

VOŠ, SPŠ a OA Čáslav – SZŠ Čáslav 2: 1 (branky: Slavíková 2)

VOŠ, SPŠ a OA Čáslav – Gymnázium J. O. Kutná Hora 1: 2 (branka: Slavíková)

Čtvrtfinále: VOŠ, SPŠ a OA Čáslav – SOU Dopravní Čáslav 0: 2

Sestava dívky: Kotrbová, Slavíková, Miklianová, Mečířová, Hátlová, Ašenbrennerová, Černohlávková, Hradilová, Kroupová, Pipková

V kategorii chlapců si vítězství odvezl tým VOŠ, SPŠ Kutná Hora, který ve finále těsně (1: 0) porazil domácí tým VOŠ, SPŠ a OA Čáslav. Domácí tedy obsadili 2. místo a chlapci si zaslouží velkou pochvalu za vynikající výkony a dobrou reprezentaci školy.

Výsledky VOŠ, SPŠ a OA Čáslav – chlapci

VOŠ, SPŠ a OA Čáslav – SOU Náměstí Čáslav 4: 0 (branky: Procházka 2, Brom, Sadílek)

VOŠ, SPŠ a OA Čáslav – Gymnázium Čáslav 2: 0 (branky: Procházka, Plíhal)

VOŠ, SPŠ a OA Čáslav – VOŠ, SPŠ Kutná Hora 1: 1) (branka: Plíhal)

Čtvrtfinále: VOŠ, SPŠ a OA Čáslav – Církevní gymnázium Kutná Hora 3: 1 (branky: Procházka 2, Havrda)

Semifinále: VOŠ, SPŠ a OA Čáslav – Gymnázium J. O. Kutná Hora 3: 1 (branky: Procházka 3)

Finále: VOŠ, SPŠ a OA Čáslav – VOŠ, SPŠ Kutná Hora 0: 1

Sestava chlapci: Vániš, Havrda, Procházka, Plíhal, Vančura, Tuzar, Sadílek, Brom, Toman

ikonaOK florbal dívky 2015-2016 - výsledky
ikonaOK florbal chlapci 2015-2016 - výsledky

Maturitní ples studentů tříd S4 a OA4

Maturitní ples studentů tříd S4 a OA4 se uskuteční v pátek 19. ledna 2018 od 19:00 hod. v hotelu Grand Čáslav.

Cena: 200,- stání, 240,- Kč sezení