Postup do krajského kola ve Florbal challenge

V letošním školním roce poprvé se naše škola účastní florbalového turnaje pro 1. a 2. ročníky SŠ s názvem Florbal challenge.

Vzhledem k tomu, že z kutnohorského regionu jsme jediná škola, která se této akce účastní, byli jsme přiřazeni pro základní (okresní) kolo ke kolínskému regionu.

Turnaje se celkem účastnilo 6 středních škol – 5 SŠ z Kolína + my. A chlapcům se dařilo. Po velmi dobrých výkonech ve všech utkáních dokázali v turnaji zvítězit a zajistili si postup do lednového krajského kola v Praze. Všem chlapcům děkujeme za vynikající reprezentaci školy.

Výsledky:

VOŠ, SPŠ a OA Čáslav – Spoje Kolín 5:1

VOŠ, SPŠ a OA Čáslav – SOŠ a SOU Stavební Kolín 4:0

Finále: VOŠ, SPŠ a OA Čáslav – Gymnázium Kolín 3:1

branky (celkem v turnaji): Plíhal 4, Procházka 2, Šulc, Sobotka, Franc, Macháček, Lengál, Vančura

sestava: Dvořáček – Havrda, Vančura, Procházka, Plíhal, Macháček – Lengál, Franc, Šulc, Kohout