Systém Bakaláři

VOŠ, SPŠ a OA Čáslav, Přemysla Otakara II. 938 využívá informační systémem BAKALÁŘI.

Informační systém Bakaláři škole mimo jiné umožňuje:

• Vedení školní matriky
  • Zpracování rozvrhů a suplování
  • Vedení elektronické třídní knihy
  • Evidenci docházky žáků
  • Evidenci průběžného a celkového hodnocení žáků
  • Komunikaci s rodiči žáků a s žáky

Distribuce hesel žákům střední školy a jejich rodičům

• Žáci obdrží heslo do IS Bakaláři při nástupu do studia od svého třídního vyučujícího
  • Rodiče obdrží hesla do IS Bakaláři na informativním setkání rodičů budoucích prvních ročníků (vždy ve druhé polovině června).
  • Rodiče, kteří chtějí získat heslo do IS v průběhu roku (první přístup), si heslo musí vyzvednout na sekretariátu školy (proti podpisu).

Postup při ztrátě hesla

• Zapomene-li žák nebo rodič své přihlašovací údaje, může si nechat vygenerovat nové údaje ve studijním středisku nebo na sekretariátu.

Přístup k IS Bakaláři

• Z webových stránek školy. V horní (první) nabídkové liště odkaz Bakaláři pro přístup do celého systému nebo odkaz Rozvrh pro přístup k rozpisu výuky.
  • U mobilních zařízení je možnost nainstalovat si aplikaci Bakaláři, kterou získáte zdarma na Obchod Play.

Přejeme všem uživatelům Informačního systému Bakaláři mnoho spokojenosti při jeho používání.

Maturitní ples studentů tříd S4 a OA4

Maturitní ples studentů tříd S4 a OA4 se uskuteční v pátek 19. ledna 2018 od 19:00 hod. v hotelu Grand Čáslav.

Cena: 200,- stání, 240,- Kč sezení