Adaptační minikurz prvního ročníku aneb Jak jsme se seznamovali a snažili se při tom nezmrznout

Nela Něžná, Robert Rozumný, Bára Brblavá, Věra Veselá a devět dalších nováčků z VOŠ se během minulého čtvrtka a pátku (14. - 15. 9. 2017) sjeli na Starý rybník ve Zbraslavicích, aby se mezi sebou lépe poznali a vytvořili soudržný tým.

Vydatně jim při tom pomáhali jejich noví učitelé Mgr. Kalivoda, Ing. Šolín a Mgr. Kosíková spolu se psí babičkou Jazzie. Petr Svatý nám nějak nepřál, a tak odpolední a večerní část pobytu vydatně pršelo a od rybníka foukal ledový vítr. Naplánované opékání buřtů tak musel nahradit plán B. V hospůdce u pana Červinky bylo o poznání útulněji a na řadu přišly dokonalé zpěvníky, které pro své nové kolegy připravila hráčka na kytaru a akordeon Jarka Pourová ze třetího ročníku. Na buřty ani nedošlo.

Chytrý čtenář se jistě dovtípil, že některá výše uvedená příjmení jsou součástí jedné ze seznamovacích her. První úspěšný luštitel získává 10 bodů.