Veletrh fiktivních firem – Dusíkovo divadlo Čáslav 11. 12. 2015

Veletrh fiktivních firem – Dusíkovo divadlo Čáslav 11. 12. 2015

V pátek 11. 12. 2015 proběhl v prostorách Nové scény Dusíkova divadla "Veletrh fiktivních firem" studentů II. ročníku Vyšší odborné školy Čáslav.

Studenti denního i kombinovaného studia zde prodávali své výrobky a služby potenciálním zákazníkům za fiktivní peníze.

Na Veletrhu studenti představili tři fiktivní firmy denního studia -  Ovocný mix s.r.o., Maraton Pneu, Ljunghäll s.r.o. a pět fiktivních firem kombinovaného studia – CZECH RIDE s.r.o., Duhový sen s.r.o., Easy Way s.r.o., NVD, s.r.o. a Marionet s.r.o.

Fotogalerie na svoboda.info regionální zpravodajství: