Den otevřených dveří Vyšší odborné školy Čáslav

Ve středu 23. 3. 2016 se na naší škole od 10:00 do 16:00 hodin uskutečnil Den otevřených dveří Vyšší odborné školy Čáslav.

Součástí dne byla prezentace studia vyšší odborné školy, kde se budoucí studenti dozvěděli o profilacích studia - Management a personalistika, Účetnictví a finance podniku, Řízení jakosti a metrologie, Údržba a servis techniky. Průvodci, současní studenti II. ročníku VOŠ, ukázali zájemcům o studium vzdělávací prostory školy např. školní knihovnu, odborné učebny či přednáškovou místnost. Prohlídka školy byla zakončena ukázkou a prezentacemi fiktivních firem.

Akci pořádali a organizačně zajišťovali studenti druhého ročníku denního studia VOŠ.

Jiří Kodeš

student VS2E