Exkurze do České spořitelny, a.s. v Kolíně

Exkurze do České spořitelny, a.s. v Kolíně

V pátek 6. května 2016 jsem se s třídou VS2E, obor Účetnictví a finance, zúčastnila exkurze do České spořitelny, a. s. v Kolíně.

Ujala se nás manažerka pobočky paní Věra Chamradová, která nás provedla celou budovou a na každém oddělení vysvětlila, čím se pracovníci zabývají. Popsala funkci platbomatu a vkladomatu. V zasedací místnosti jsme shlédli připravenou prezentaci na několik témat, která s bankou souvisejí. Studenti se mohli dotazovat na libovolné záležitosti, které se banky týkají. Vrcholem programu byla návštěva zabezpečených prostor, kde si mohou klienti ČS pronajmout schránku a uložit své cennosti. Podle reakcí studentů byla exkurze velmi zajímavá. Vhodně doplnila a rozšířila učivo odborných ekonomických předmětů.