Exkurze - firma HOUFEK a.s. Golčův Jeníkov

Dne 13. 11. 2015  se studenti druhého ročníku Vyšší odborné školy vydali na exkurzi do společnosti Houfek, a. s. se sídlem ve městě Golčův Jeníkov.
Po příchodu do firemní prodejny, kde je zároveň i malé muzeum, nás osobně přivítal zakladatel firmy Ing. Jaroslav Houfek. Vyprávěl nám o založení firmy, o firemní politice a vyráběných produktech. Následovala prohlídka výroby, kde jsme měli možnost např.  sledovat montáž CNC strojů, montáž pásových brusek, kompletaci ručního nářadí, provádění povrchových úprav a jiné.

Po prohlídce výroby se nám věnovala vedoucí marketingového oddělení, paní Ivana Houfkové. S ní jsme si povídali o marketingovém mixu a o praktických zkušenostech z marketingové oblasti. Exkurze se nám velice líbila.

Lenka Kratochvílová, studentka VS2E