Exkurze obcí Starkoč

Exkurze obcí Starkoč

Studenti 2. ročníku Vyšší odborné školy v rámci předmětů personalistika, management a navštívili 16. října 2015 Obecní úřad ve Starkoči, kde se po domluvě s panem starostou Janem Jiskrou podívali nejen po budově úřadu, ale i po okolí obce Starkoče. Studentům byl také zpřístupněn obecní kostel, který prošel velkým vnitřním úklidem.

Budova obecního úřadu je nově zrekonstruována a přízemní část je zařízena bezbariérově. Pan starosta Jiskra nám představil i svůj personál, který byl velmi příjemný a ochotný. V budově úřadu je malá hasičárna, úklidová místnost, ale i knihovna, místnost pro maminky s dětmi a konferenční místnost pro veřejnost. Sami jsme tuto konferenční místnost využili k diskusi s panem starostou ohledně dotací, ekologie, ale i povinností starosty, personálu a dalších problematik. Vše nám bylo vysvětleno, a tudíž jsme zase o něco chytřejší.  

Lenka Kratochvílová, studentka třídy VS2E

Novinky

21.12.2017

Velký bratr Tě sleduje!

Divadelní představení na motivy knihy G. Orwella je určené žákům všech tříd SPŠ a OA Čáslav. Představení se bude konat v pondělí 29. ledna 2018 od 11:00 hod v Dusíkově divadle Čáslav. 

21.09.2017

Pololetní prázdniny

Pátek 2. 2. 2018 - pololetní prázdniny.