Fiktivní firmy rozprodány

Fiktivní firmy rozprodány

Fiktivní firmy rozprodány

V pátek 13. května proběhla v aule školy závěrečná prezentace Fiktivních firem VOŠ Čáslav.

Studenti druhého ročníku VOŠ Čáslav během školního roku zakládali a budovali fiktivní firmy, posléze vyráběli výrobky, nabízeli služby a na závěr své firmy na dražbě prodali. V rámci svých fiktivních firem využili své dovednosti a poznatky získané během studia v rámci marketingu, managementu, personalistiky či účetnictví.

Závěrečných prezentací se jako čestní hosté zúčastnili i zástupci spolupracujících firem. Tímto bychom chtěli jmenovitě poděkovat R. Adamcovi, personálnímu řediteli DAKO-CZ, a.s. Třemošnice, Ing. R. Brumerčíkové, personalistce ve firmě KOVOLIS HEDVIKOV a.s., P. Dvořákovi, řediteli Diakonie ČCE – středisko Střední Čechy, Čáslav a JUDr. M. Fárovi z odboru školství, mládeže a sportu Krajského úřadu Středočeského kraje.

Blahopřejeme všem fiktivním firmám k jejich úspěšnému prodeji a děkujeme všem přítomným za účast a podporu našich studentů.

Info také na regionálním zpravodajství svoboda.info

http://www.svoboda.info/galerie/vsedni-zivot/foto_na-caslavske-prumyslovce-prodavali-firmy-miliony-letaly-vzduchem/

 

Na závěr vkládáme děkovný dopis ředitele střediska Diakonie:

Vážená paní ředitelko,
ještě jednou velice děkujeme za pozvání i podporu, které se nám dnes dostalo. Pokud Vám budeme moci být jakkoliv prospěšní, neváhejte mě prosím kontaktovat. 
Prosím, poděkujte za nás také kolegům, protože je to jistě i výsledek jejich práce, že si studenti uvědomují potřebnost společenské odpovědnosti firem pro organizace našeho druhu a o to více,
když ji dokáží proměnit i v realitu. Myslím, že můžete být na své studenty i kolegy hrdá.
S přáním všeho dobrého

Petr Dvořák

ředitel střediska Diakonie ČCE – středisko Střední Čechy
Kouřimská 15, 280 02, Kolín

Novinky

21.12.2017

Velký bratr Tě sleduje!

Divadelní představení na motivy knihy G. Orwella je určené žákům všech tříd SPŠ a OA Čáslav. Představení se bude konat v pondělí 29. ledna 2018 od 11:00 hod v Dusíkově divadle Čáslav. 

21.09.2017

Pololetní prázdniny

Pátek 2. 2. 2018 - pololetní prázdniny.