Fiktivní firmy rozprodány

V pátek 13. května proběhla v aule školy závěrečná prezentace Fiktivních firem VOŠ Čáslav.

Studenti druhého ročníku VOŠ Čáslav během školního roku zakládali a budovali fiktivní firmy, posléze vyráběli výrobky, nabízeli služby a na závěr své firmy na dražbě prodali. V rámci svých fiktivních firem využili své dovednosti a poznatky získané během studia v rámci marketingu, managementu, personalistiky či účetnictví.

Závěrečných prezentací se jako čestní hosté zúčastnili i zástupci spolupracujících firem. Tímto bychom chtěli jmenovitě poděkovat R. Adamcovi, personálnímu řediteli DAKO-CZ, a.s. Třemošnice, Ing. R. Brumerčíkové, personalistce ve firmě KOVOLIS HEDVIKOV a.s., P. Dvořákovi, řediteli Diakonie ČCE – středisko Střední Čechy, Čáslav a JUDr. M. Fárovi z odboru školství, mládeže a sportu Krajského úřadu Středočeského kraje.

Blahopřejeme všem fiktivním firmám k jejich úspěšnému prodeji a děkujeme všem přítomným za účast a podporu našich studentů.

Info také na regionálním zpravodajství svoboda.info

Na závěr vkládáme děkovný dopis ředitele střediska Diakonie:

Vážená paní ředitelko,
ještě jednou velice děkujeme za pozvání i podporu, které se nám dnes dostalo. Pokud Vám budeme moci být jakkoliv prospěšní, neváhejte mě prosím kontaktovat.
Prosím, poděkujte za nás také kolegům, protože je to jistě i výsledek jejich práce, že si studenti uvědomují potřebnost společenské odpovědnosti firem pro organizace našeho druhu a o to více,
když ji dokáží proměnit i v realitu. Myslím, že můžete být na své studenty i kolegy hrdá.
S přáním všeho dobrého

Petr Dvořák