Fiktivní firmy studentů VOŠ mohou zahájit svou činnost

V úterý 27. září 2016 ve Zbraslavicích úspěšně proběhly valné hromady. Studenti, zakládající členové firem a jednatelé společností, zpracovali a následně si odsouhlasili Společenské smlouvy, Stanovy společnosti, návrh na zápis do obchodního rejstříku, jednotné formuláře aj.

Ve firmách řešili sídla společností, nájemní smlouvy, odpovědné vedoucí, bezúhonnost, základní jmění společnosti, správce vkladu, personální obsazení pracovních pozic atd. atd.

Vznikly celkem čtyři fiktivní firmy a od října začínají s podnikáním. Všem firmám přejeme úspěšný vstup na pracovní trh.

Info na regionálním zpravodajství svoboda.info: http://www.svoboda.info/zpravy/caslav/foto_studenti-vos-caslav-vyrazili-ke-staremu-rybniku-zalozili-tam-fiktivni-firmy/

Maturitní ples studentů tříd S4 a OA4

Maturitní ples studentů tříd S4 a OA4 se uskuteční v pátek 19. ledna 2018 od 19:00 hod. v hotelu Grand Čáslav.

Cena: 200,- stání, 240,- Kč sezení