Foxconn, and English!

Foxconn, and English!

Foxconn, and English!

Týden po návštěvě TPCA, jsme využili možnost navštívit v nedaleké Kutné Hoře závod Foxconn. Tedy zase trochu jiný šálek asijského čaje. Po Japonsku Taiwan.

Foxconn je registrovaná obchodní značka společnosti Hon Hai Precision Industry Co., Ltd., která je globálním leadrem v poskytování kompletních řešení v oblasti IT a produkci spotřební elektroniky a ve výrobě součástek pro komunikační a elektronická zařízení. K zákazníkům firmy patří renomované společnosti světového významu, HP, Dell, Huawei, a mnoho dalších.

Naše exkurze po výrobních provozech měla také globalizační charakter. Výrobní proces nám v angličtině podrobně a zajímavě představil muž, který se narodil ve Vojvodině, žil na Slovensku, studoval v Praze a pohyboval se v USA. Pan Zoro Kunčak nás provedl výrobními prostory, seznámil s užívanými logistickými technologiemi a jednotlivými výrobními procesy. Ochotně odpovídal na dotazy, a sám svými otázkami zkoušel pozornost a komunikační dovednosti studentů v anglickém jazyce. Sice jsme nejezdili vláčkem, jako v TPCA, přesto můžeme exkurzi považovat, nejen díky občerstvení, za vydařenou.

Novinky

21.12.2017

Velký bratr Tě sleduje!

Divadelní představení na motivy knihy G. Orwella je určené žákům všech tříd SPŠ a OA Čáslav. Představení se bude konat v pondělí 29. ledna 2018 od 11:00 hod v Dusíkově divadle Čáslav. 

21.09.2017

Pololetní prázdniny

Pátek 2. 2. 2018 - pololetní prázdniny.